15 kwietnia, 2024
  • 15 kwietnia, 2024
  • Home
  • Gadżety
  • Dell Latitude 5400 – laptop wydajny i uniwersalny
Dell Latitude 5400

Dell Latitude 5400 – laptop wydajny i uniwersalny

By on 7 grudnia, 2020 0 742 Views

Wiele osób zostało zmuszonych do wykonywania pracy w trybie zdalnym. Często pojawia się wtedy potrzeba wymiany sprzętu na bardziej wydajny. Sprawdzonym laptopem do pracy jest Dell Latitude 5400. Będzie odpowiedni nie tylko przy pracy za biurkiem, ale także sprawdzi się w innych zadaniach. Jest wyjątkowo cienki i lekki co wpływa na łatwość przenoszenia go. Choć sam laptop wygląda na delikatny, jest również bardzo trwały, dlatego nie trzeba się obawiać o jego uszkodzenie podczas przenoszenia. Dzięki Dell Latitude 5400 praca staje się dużo łatwiejsza, wygodniejsza i szybsza.

Dell Latitude 5400 – najmocniejsze strony modelu

Tym, co rzuca się w oczy już po pierwszym skorzystaniu z laptopa, jest jego efektywność pracy. Wysokiej jakości wyświetlacz pozwala skupić się na pracy dzięki bardzo cienkiej ramce otaczającej ekran. Powłoka przeciwodblaskowa sprawia, że kolory są wyraźniejsze i żywsze, a także wpływa na komfort pracy i nie męczy oczu nawet przy długotrwałej pracy. Laptop Dell Latitude 5400 posiada matrycę IPS, dzięki której mamy do dyspozycji szerszy kąt widzenia oraz lepszą jakość obrazu i odwzorowanie kolorów. Jego nowoczesna konstrukcja sprawia, że jest wyjątkowo mobilny, a jego przenoszenie dzięki smukłej budowie jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Elegancka obudowa sprzętu oraz montowana od spodu klawiatura to połączenie praktyczności z atrakcyjnym wyglądem.

Bezpieczeństwo gdziekolwiek jesteś

Bezpieczne korzystanie z laptopa to na pewno jedna z ważniejszych kwestii w przypadku laptopów biznesowych. Dlatego Dell Latitude 5400 został wyposażony w czytnik kart Smart Card. Pozwala to na szybkie i wiarygodne uwierzytelnianie. Aby praca była zawsze wygodna i przyjemna nawet mimo ciężkich warunków, laptop został zaopatrzony w podświetlaną klawiaturę.  Dell Latitude 5400 dzięki przystosowaniu do użytkowania w biznesie jest stale gotowy do rozpoczęcia szybkiej i efektywnej pracy. Pozwala mu na to nowoczesny tryb gotowości oraz stabilnej połączenie z Wi-Fi. Dzięki trybowi gotowości możesz szybko wrócić do przerwanych zadań od razu po włączeniu laptopa. Choć 14-calowy ekran może wydawać się na pierwszy rzut oka niepozorny, to dzięki skalowalnym funkcjom jest wyjątkowo szybki i wydajny.

Szybka praca bez zawieszania

Wydajność Dell Latitude 5400 wpływa na komfort pracy. Dzięki szybkości pracy wszelkie ważne projekty skończysz na czas, nie denerwując się na wciąż zawieszający się system. Aby jeszcze bardziej usprawnić działanie, komputer został wyposażony w czytnik linii papilarnych wbudowany w przycisk zasilania. Łatwiejsze uwierzytelnianie zapewnić może także kamera na podczerwień. Wysoka pojemność baterii pozwala na korzystanie z laptopa bez przerwy przez cały dzień, a samo ładowanie zajmuje niewiele ponad godzinę. Wbudowany program dodatkowo ułatwia ekonomiczne zużycie energii oraz wyjątkowo dużą wydajność.

Bezproblemowa praca to z pewnością atut, dzięki któremu Dell Latitude 5400 zyskało ogromną popularność. Nowoczesna technologia wpływająca na szybkość pracy sprawia, że to idealny laptop biznesowy.

źródło: grabthelap.com – sklep z laptopami Dell

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *