27 czerwca, 2022
  • 27 czerwca, 2022
5 najlepszych prezentów z okazji Dnia Babci

5 najlepszych prezentów z okazji Dnia Babci

By on 8 listopada, 2018 0 1102 Views

Kto nie kocha babci, która jest nie tylko najlepszą przyjaciółką dla swoich wnuków, ale dodatkowo zawsze wysłucha, pocieszy i nigdy nie podnosi głosu? Z okazji Dnia Babci, 21 stycznia warto sprawić jej radość miłym słowem oraz podarunkiem.

Jeżeli chcesz ją zaskoczyć w tym wyjątkowym dniu, skorzystaj z propozycji jakie ma dla ciebie zakupoweszalenstwo.pl i kup prezent dla babci z okazji jej święta. Oto 5 przykładów na udany upominek dla babci:

  1. Książka do przechowywania wspomnień – miejsce, gdzie babcia może wpisać swoje wspomnienia oraz przeżycia z dzieciństwa i czasów teraźniejszych.
  2. Fartuszek do kuchni – doskonały podarunek dla babci, która czerpie przyjemność z gotowania ulubionych potraw dla swoich wnuków.
  3. Kubek babci – dla seniorki, która uwielbia poranną kawę lub herbatkę z koleżankami.
  4. Skarbonka fundusz babci – oryginalny gadżet, w którym kochana babcia będzie mogła odłożyć pieniążki na drobne wydatki. Żeby pobrać fundusz należy ją zniszczyć jak słynną świnkę skarbonkę.
  5. Złoty medal – odznaka dla super babci, wyróżnienie przyznawane przez niezwykle srogie jury jakim są wnukowie!

Pokaż swojej babci jakim jesteś kochanym wnukiem, zaskocz ją nietuzinkowym podarunkiem lub gadżetem, który wywoła uśmiech i sprawi, że poczucie się doceniona. Wybierając prezent dla babci możesz podziękować jej za całe dobro jakie ci okazywała. Oferujemy oryginalne i unikatowe prezenty, dlatego masz pewność że w naszym sklepie znajdziesz odpowiedni drobiazg z okazji Dnia Babci.