2 marca, 2024
  • 2 marca, 2024
  • Home
  • Święta
  • Gadżety, których nie może zabraknąć na wieczorze panieńskim
Gadżety, których nie może zabraknąć na wieczorze panieńskim

Gadżety, których nie może zabraknąć na wieczorze panieńskim

By on 8 listopada, 2018 0 1379 Views

Wieczór panieński to świetny sposób na odetchnięcie i oderwanie myśli od weselnych przygotowań oraz doskonała okazja do oficjalnego pożegnania stanu wolnego. Przeważnie odbywa się tydzień lub dwa tygodnie przed planowanym ślubem, żeby bez uszczerbku dla zdrowia, z trzeźwą głową i czystym sumieniem można było później stanąć na ślubnym kobiercu. Najczęściej organizacją zajmuje się świadkowa, genialnie jeżeli jest energiczną i pomysłową osobą, wtedy bez problemu sprosta temu wyzwaniu.

Warto poświęcić trochę uwagi i przygotować niezapomniany wieczór, na którym nie może zabraknąć kluczowych elementów. Jeżeli wieczór jest tematyczny i dotyczy egzotycznych klimatów, niezbędna jest hawajska girlanda na szyję oraz przypinki z kwiatów do włosów. Natomiast jeżeli wieczór będzie skupiał się głównie na diabelskich psotach i wszechobecnym różu, obowiązkowa jest opaska z rogami diabelskimi, seksowna podwiązka oraz różowa peruka i szarfa „miss” z napisem „wieczór panieński”. Najczęściej takie imprezy rozpoczynają się w domu, należy zadbać o odpowiedni wystrój pomieszczenia.

Ważne, żeby wszystko dopasować do siebie stylem poprzez odpowiednio dobrane gadżety. Na każdym wieczorze sprawdzają się akcesoria z seksualnym podtekstem, a największym powodzeniem cieszą się świeczki na tort oraz rurki do napojów w kształcie penisków. Najważniejsze tego dnia jest pozytywne nastawienie, dużo dobrego humoru i indywidualnie dobrane gadżety, które sprawią, że ten wyjątkowy wieczór nabierze niepowtarzalnego charakteru.