19 czerwca, 2024
  • 19 czerwca, 2024
Gadżety na wieczór panieński

Gadżety na wieczór panieński

By on 8 listopada, 2018 0 2235 Views

Wieczór panieński jest ważnym wydarzeniem w życiu panny młodej. Jest to czas, kiedy przyszła żona może jeszcze przez chwilę korzystać z wolności i bawić się z koleżankami do białego rana. Z tej okazji zaproszonych gości warto wyposażyć w gadżety na tą niezapomnianą noc.

Baner – Wieczór panieński

Na każdym wieczorze panieńskim powinien pojawić się baner, który będzie podkreślał charakter imprezy. Z pewnością nikt nie przeoczy miejsca tego wielkiego wydarzenia. Niech wszyscy wiedzą jak dobrze planujecie się bawić.

Przypinka Hawajska

Jeżeli motywem przewodnim wieczoru panieńskiego mają być Hawaje, to z pewnością przypinka hawajska będzie idealnym dodatkiem do stroju. Na pewno w ten wielki dzień wyróżnicie się z tłumu na hucznej imprezie. Ponadto Hawaje kojarzą się z dobrą zabawą i ładną pogodą, a więc przypinka hawajska będzie idealnie pasowała na imprezę.

Kubeczki z Wackami

Na każdym wieczorze panieńskim widnieje ten popularny motyw przewodni, a więc i na tej imprezie nie może go zabraknąć. Kubeczki z Wackami podkreślą charakter przyjęcia i z pewnością idealnie będą nadawać się do drinków.

Różowa podwiązka

Obowiązkowy element każdego wieczoru panieńskiego, dodaje kobiecości, a także podkreśla charakter tej wyjątkowej imprezy. W taką noc jak wieczór panieński warto zaszaleć i wybrać różową podwiązkę z białą kokardą. Niech szaleństwo i kobiecość będzie motywem przewodnim tej niezapomnianej nocy.
Na pewno nasze gadżety dodadzą specjalnego charakteru imprezy panieńskiej. Niech ta noc będzie wyjątkowa i niezapomniana.