19 czerwca, 2024
  • 19 czerwca, 2024
  • Home
  • Zabawki
  • Piłka jest okrągła, a bramki są dwie…
Piłka jest okrągła, a bramki są dwie…

Piłka jest okrągła, a bramki są dwie…

By on 8 listopada, 2018 0 1658 Views

To niezapomniane słowa Kazimierza Górskiego, legendarnego, polskiego zawodnika piłki nożnej, a w późniejszym czasie i trenera. A w związku z trwającą ligą mistrzów, postanowiliśmy napisać trochę o najpopularniejszym sporcie w naszym kraju, czyli o futbolu.

Nic tak nie emocjonuje zapalonych miłośników piłki nożnej jak rozgrywki ulubionych drużyn piłkarskich. Sport ten najczęściej oglądamy wśród swoich znajomych przed telewizorem lub na stadionie. Wspólne kibicowanie pozytywnie wpływa zarówno na nasze relacje z innymi  jak i kondycję emocjonalną. Czynność ta niezwykle jednoczy i daje nam niezliczone pokłady radości. Uczy nas także wiary i pozytywnego myślenia. W przypadku gdy ulubiona drużyna przegra, odczuwamy smutek jednakże wspólnie podtrzymujemy nadzieje na lepszy mecz w przyszłości.

Gadżety dla kibiców

Zagorzali fani piłki nożnej nie wyobrażają sobie kibicowania bez gadżetów. Bo kiedy przez stadion przebije się hymn twojego państwa, będziesz tak po prostu stał na baczność zamiast unieść wysoko szalik swojej reprezentacji? A gdy strzelą gola będziesz tylko klaskać czy wymachiwać dumnie flagą z symbolem swojej ulubionej drużyny? Gadżety sprawiają, że kibice utożsamiają się z osobami, które reprezentują nasze ulubione drużyny sportowe, a także nawiązują w pewnym sensie więź z jej zawodnikami.

Oferta gadżetów dla kibiców jest ogromna. Jak tylko nadchodzi sezon lub pojawia się okazja w postaci mistrzostw świata czy Europy, półki sklepowe zalewają nas gadżetami sportowymi. I tak do wyboru mamy szaliki i czapki, które zakładamy oczywiście na mecz, flagi wieszane na balkonach czy samochodach, a nawet pokrowce na lusterka naszych aut. Zegarki, kubki, breloczki w barwach naszych ulubionych drużyn piłkarskich to także doskonały pomysł na prezent dla miłośników futbolu. Tego typu gadżety to podkreślenie swojej pasji oraz jednoczenie się z innymi podczas ważnych dla naszych drużyn meczy.