14 kwietnia, 2024
  • 14 kwietnia, 2024
Prezenty dla policjanta

Prezenty dla policjanta

By on 8 listopada, 2018 0 2260 Views

Zapraszamy do zapoznania się z prezentami dla policjanta. Warto wybrać upominek, który będzie podkreślał zawód wykonywany przez solenizanta. Jeśli w Twojej rodzinie lub wśród znajomych posiadasz funkcjonariusza policji lub innych służb – być może te inspiracje prezentowe będą dla Ciebie pomocne.

 

Eleganckie wieczne pióro

Wieczne pióro firmy Parker to prezent niesamowicie uniwersalny i ponadczasowy, który nie tylko elegancko się prezentuje – ale przede wszystkim jest funkcjonalny i będzie z pewnością dobrze zapamiętany. Jeśli zatem obdarowywana osoba wypełnia czy podpisuje różne dokumenty – z pewnością ta forma prezentu sprawi, że jej praca będzie przyjemniejsza i bardziej prestiżowa.

Świeca granat

Z pewnością świeca w kształcie granatu rozświetli sypialnię każdego policjanta. Świeczka w nietypowym kształcie zawsze jest trafionym upominkiem. To niezwykłe dzieło sztuki nie kapie, nie dymi oraz wtapia się do środka. Można powiedzieć, że jest całkowicie bezpieczne. Granat można wybrać w kolorze czarnym, bądź zielonym.

Nietypowe pendrive

Pendrive gaśnica z pewnością ugasi nie jedną pilną sytuacje. Prezent wygląda stylowo, jest praktyczny (wszystkie ulubione pliki będą już w jednym miejscu) i podkreśli zadowolenie z wykonywanego zawodu. Tak samo pendrive w kształcie pistoletu będzie trafionym upominkiem. Zapewne każdy z policjantów czuje dumę trzymając w dłoni pistolet, a więc niech to będzie chociaż pendrive w kształcie broni.

Pistolet do taśmy klejącej

Ciekawy gadżet z którego można zrobić użytek w domu lub w biurze. Dozownik do taśmy klejącej z metalowymi ząbkami służy do ucinania taśmy. Wygląda nietypowo, ale za to jest praktyczny. Na pewno podarunek wywoła uśmiech na twarzy solenizanta.

Czapka z papieru

Świetny prezent na imprezę tematyczną. Policyjne czapki z papieru będą ciekawym nakryciem głowy i dodadzą wesołego klimatu na każdym przyjęciu. W końcu czasami warto cofnąć się do dzieciństwa, kiedy zabawa w policjantów dawała dużo radości, a teraz jest rzeczywistością.