19 czerwca, 2024
  • 19 czerwca, 2024
Prezenty na parapetówę

Prezenty na parapetówę

By on 8 listopada, 2018 0 2944 Views

Przeprowadzka do własnego mieszkania to specjalnego wydarzenie, które warto uczcić na specjalnej imprezie. Przygotowaliśmy kilka ciekawych upominków, które idealnie sprawdzą się na prezent na parapetówę.

Oznaczniki na szklanki – liście

Kolorowe oznaczniki na szklanki, bądź kieliszki przypadną do gustu każdemu. Dzięki nim już nikt już nie pomyli swojego drinka, ani nigdzie go nie zagubi. Dostępne są różne kolory – pomarańczowy, czerwony, jasny zielony, ciemny zielony, żółty, brązowy.

Foremka do lodu – zęby wampira

Prezent jest nie tylko praktyczny, ale także wygląda oryginalnie. Pomysł idealnie będzie pasował do tematycznej imprezy, a przede wszystkim urozmaici kolorowe drinki.

Nietypowe foremki do pieczenia

Niezwykłe foremki do pieczenia w nowej odsłonie. Zaskocz swoich znajomych podając im muffinki w filiżankach. Formy do ciasta są bardzo oryginalne i z pewnością zdobędą popularność na imprezie. Babeczki w takim wydaniu będą nie tylko idealnie spakowały, ale także forma podania na długo zostanie w pamięci gości.

Serwetki „Kocham wąsy”

Serwetki z pewnością są potrzebnym elementem na każdej imprezie, a te z napisem „kocham wąsy” będą wyjątkowo prezentowały się na parapetówce. Oryginalny i ciekawy prezent dla nowych lokatorów, który ładnie będzie komponować się z wystrojem mieszkania.

Otwieracz do butelek

Prezent, który znajdzie zastosowanie na każdej parapetówie. Otwieracz do butelek w Elvisem Presleyem z pewnością zaskoczy lokatorów i z pewności przypomni imprezy z czasów studenckich.