14 kwietnia, 2024
  • 14 kwietnia, 2024
  • Home
  • Moda
  • Garnitur i marynarka – to każdy pan powinien mieć w swojej szafie
Garnitur i marynarka

Garnitur i marynarka – to każdy pan powinien mieć w swojej szafie

By on 28 stycznia, 2021 0 405 Views

DASTAN – polska marka, od 1989 roku kreująca męski styl na polskim rynku. Jest to w 100% polska marka. Jej siedziba, dział projektowy i krawiecki, znajdują się kilkanaście kilometrów od Łodzi – kolebki przemysłu włókienniczego i krawiectwa.  Jest to firma rodzinna, a właścicieli łączy pasja do mody i doświadczenie w branży odzieżowej, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie. Optymalne zarządzanie marką oraz prowadzenie spójnej i stabilnej polityki, skutkują tym, że sukcesywnie zwiększa się liczba salonów firmowych i partnerskich. Korzystając z sieci jej salonów, każdy mężczyzna jest w stanie zgromadzić całą swoją garderobę. Nas interesują garnitury i marynarki.

Elegancja na każdą okazję

Kolekcje DASTAN tworzone są przez zespół pasjonatów odpowiadających na zmieniające się potrzeby klientów i przychodzące nowe trendy. Ale trzeba było do tego dojść. Tworzący kolekcję spisali wnioski zainteresowanych i na ich podstawie stworzona została niewielka kolekcja, odzwierciedlająca realne potrzeby  mężczyzn. W salonach DASTAN znajdzie coś dla siebie zarówno mężczyzna ceniący sobie ponadczasową klasykę jak i ten, który lubi najnowsze trendy.  Projektowanie i produkcja kolekcji znajduje się w Polsce.

Wśród garniturów można znaleźć uszyte z jednobarwnego materiału, ale są również w kratę i w prążki. Mogą być jasne lub ciemne, grubsze, ale również letnie. Najważniejsze, że są dopasowane, starannie uszyte i każdy może znaleźć jakiś dla siebie. Jeżeli potrzeba, to może to być również garnitur ślubny.

Aby każdy klient był zadowolony, kolekcje DASTAN są dostępne w szerokiej rozmiarówce. Ale to jeszcze nie wszystko. Dla klientów o nietypowej sylwetce lub takich, którzy chcą mieć garnitur stworzony specjalnie dla nich, uruchomiono możliwość szycia pasowanego ( made to measure ). Na czym ono polega? Profesjonalny doradca bierze z klienta miarę w salonie, bazując na modelach ubrań w danej chwili dostępnych. Klient może wybrać model, który mu najbardziej pasuje ( i podoba się ), a zadaniem krawców jest zadbanie, aby został on jak najlepiej dopasowany do sylwetki klienta. Do pełnego zadowole- nia klienta firma ma wzorniki tkanin, podszewek i pozostałych dodatków. Klient może sobie wybrać każdy z tych elementów. Dzięki temu może współtworzyć wymarzony przez siebie garnitur, dopasowany w najdrobniejszych szczegółach. Ponadto garnitur może być spersonalizowany np. dzięki wyhaftowaniu inicjałów klienta wewnątrz marynarki. Jest to opcja dla indywidualistów, którzy oprócz wykonania, cenią sobie również dbałość o każdy detal.

Dzięki szyciu pasowanemu, każdy mężczyzna może posiadać garnitur stworzony tylko dla niego. W kolekcji DASTAN znajdzie się również skromniejszy garnitur, do biura. Ceny też są zróżnicowane. WS ten sposób każdy może dobrać strój również wg możliwości finansowych.

Podobnie jak garnitur, w DASTANIE można również uszyć sobie marynarkę na miarę. Wystarczy zastanowić się, co się chce mieć. Następ nie wystarczy skontaktować się z doradcą i droga do wymarzonej marynarki gotowa.

Dodatkowym wsparciem dla sprzedaży marki DASTAN są działania reklamowe. Wspomagają ją również regularne konsultacje doświadczonego merchandisera, pomagającego zarówno zorganizować przestrzeń sklepu jak i właściwie wyeksponować produkty.

Dla klientów ważna jest zarówno wysoka jakość marki jak i przystępne ceny.

  Moda
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *