Kubki termiczne

Kubki termiczne zyskują coraz większą popularność, a te oferowane przez nas, nie tylko świetnie wyglądają, idealnie dopasowują się do dłoni, ale co najważniejsze spełniają swoją rolę w 100%! Nie mając czasu na poranną kawę lub herbatę musisz sprawić sobie taki kubek, który umili drogę z domu do pracy albo popołudniowy spacer w chłodny i ponury dzień. Nasze kubki termiczne idealnie nadają się na prezent, gdyż każdy posiada zabawny napis, który oddaje charakter i nastawienie właściciela. Proponowane kubki wykonane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dodatkowo wykończonej gumową powłoką antypoślizgową, przez co gwarantujemy komfort i przyjemność ze spożywania ulubionej kawy i herbaty tam, gdzie tylko potrzebujesz!

TERMICZNE

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Kubek Termiczny " Dajcie Mi Kawy A Poruszę Góry!" Kubek Termiczny  " Dajcie Mi Kawy A Poruszę Góry!"
Cena: 39,90 zł
szt.

Kubek.

Kubek Termiczny "Prawdziwa Dama Strzeli Sobie Kawkę Nie Przeszkadzać!" Kubek Termiczny  "Prawdziwa Dama Strzeli Sobie Kawkę Nie Przeszkadzać!"
Cena: 39,50 zł
szt.

Prawdziwa Dama .

Kubek Termiczny - "Cuda" Kubek Termiczny - "Cuda"
Cena: 39,50 zł
szt.

Oto Ja;)

  • nowość
Kubek Termiczny - "Moja Babcia Jest Najfajniejsza Na Świecie" Kubek Termiczny - "Moja Babcia Jest Najfajniejsza Na Świecie"
Cena: 39,50 zł
szt.

Robię rzeczy niesamowite.

  • nowość
Kubek Termiczny - "Mój Plan Na Dziś: Wstaję Robię Rzeczy Niesamowite I Idę Spać!" Kubek Termiczny - "Mój Plan Na Dziś: Wstaję Robię Rzeczy Niesamowite I Idę Spać!"
Cena: 39,50 zł
szt.

Robię rzeczy niesamowite.

Kubek Termiczny Vintage "Ja Nie Siedzę Na Fejsie, Ja Ogarniam Social Media" Kubek Termiczny Vintage "Ja Nie Siedzę Na Fejsie, Ja Ogarniam Social Media"
Cena: 39,90 zł
szt.

Kubek zapracowanego człowieka.

Sklep jest w trybie podglądu

Hala Kopińska (od ul. Barskiej, pierwszy lokal po prawej), ppłk. Grzymały Sokołowskiego 2, 02-234 Warszawa | tel. 794-793-790

Sklep internetowy Shoper.pl