27 maja, 2024
  • 27 maja, 2024
  • Home
  • Technologia
  • Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu montując okiennice zewnętrzne z napędem
okiennice zewnetrzne z napedem

Zwiększ bezpieczeństwo swojego domu montując okiennice zewnętrzne z napędem

By on 29 marca, 2021 0 1551 Views

Inteligentny dom to odpowiedź na dynamicznie zmieniające się potrzeby użytkowników. Współczesna architektura, związana w sposób nierozłączny z zaawansowaną technologią, stanowi przykład trafnego reagowania na bodźce, jakimi są styl życia, ujawniające się coraz wyraźniej potrzeby ekologiczne oraz konieczność zapewnienia jeszcze większego komfortu i bezpieczeństwa mieszkańców inteligentnych domów.

Mieszkaj mądrze, wygodnie, bezpiecznie

Przesuwając coraz bardziej granice możliwości, w kierunkach dawniej nieprzewidywanych, architektura zwiększa zakres innowacji, stanowiąc rozwiązanie na dziś, jutro i dalszą przyszłość. Budowanie wewnętrznej i zewnętrznej strefy komfortu w nowoczesnych domach, będące do niedawna jeszcze elitarną modą, obecnie uznawane jest za konieczność, wynikającą z prowadzonego powszechnie stylu życia – nieustannie z ludźmi i pośród ludzi. W świecie niezliczonych bodźców, dostosowanie domu do potrzeb oraz wykorzystanie rozwiązań zapewniających dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, komfortu i wygody stanowi priorytet.

Innowacyjne rozwiązania zewnętrzne – okiennice z napędem, by żyło Ci się lepiej

Nikogo już nie dziwi projektowanie i stawianie budynków mieszkalnych, które reagują na zmiany otoczenia, dostosowują się do nich na życzenie użytkownika oraz ewoluują, gdy znajdzie taka konieczność.

Tworzenie budynku przyjaznego mieszkańcom, a jednocześnie pełnego charakteru i gwarantującego bezpieczeństwo, niezależnie od warunków, to forma realizowania wyobrażenia o domu idealnym. Zwiększenie w nim poczucia komfortu wymaga rozwiązań, spełniających coraz wyższe wymagania stawiane jakości, technologii i stylistyce.

Montaż okiennic zewnętrznych z napędem, z możliwością zdalnego sterowania stanowi przykład solidnego zabezpieczenia, gwarantującego stabilność, trwałość, dopasowanie estetyczne oraz odporność na szereg bodźców zewnętrznych, na które narażony jest Twój dom.

Dom inteligentny – dla Ciebie i Twojej rodziny

Architektura inteligentnych domów jest tak różna, jak projektanci, którzy ją tworzą oraz użytkownicy, dla których powstaje. Na jej styl, który widać i funkcjonalność, którą odczuwasz każdego dnia wpływa wiele komplementarnych elementów budynku. Na ich czele utrzymują się drzwi, okna oraz formy ich zabudowy ochronnej, takie jak okiennice zewnętrzne z napędem lub bez, rolety oraz inne rodzaje osłon.

Różnorodność specjalistycznych rozwiązań okiennych – wielkie przeszklenia lub niewielkie wnęki, proste kształtem powierzchnie szklane lub przeciwnie, formy całkowicie asymetryczne, okna panoramiczne i szklane drzwi przesuwne – wymaga stosowania adekwatnych systemów ochronnych, które pozwolą Ci opuszczać dom na chwilę lub na dłużej, w poczuciu bezpieczeństwa i świadomości, że gdy wrócisz, wszystko będzie w porządku.

Nowoczesna, funkcjonalna, wartościowa wizja architektury Twojego domu to coś więcej, niż tylko wyobrażenie. Dzięki takim rozwiązaniom, jak okiennice zewnętrzne z napędem oraz zintegrowane systemy sterowania smartfonem, zarządzanie jakością życia i bezpieczeństwem przez cały rok to definicja komfortowego domu.

Wybierając okiennice zewnętrzne z napędem, stawiasz na nową jakość codziennego życia

Innowacyjne okiennice zewnętrzne, o zaawansowanej technologicznie konstrukcji i niewidocznych dla oka napędach, pozwalają na dopasowanie do indywidualnych wymiarów powierzchni szklanych, dzięki czemu staną się niepowtarzalnym zwieńczeniem indywidualnego projektu Twojego domu.

Przemyślany system mobilnych rozwiązań oraz różnorodne warianty aranżacyjne, pasujące zarówno do architektury klasycznej, tradycyjnej, jak i nowoczesnej, minimalistycznej, pozwolą Ci zwiększyć bezpieczeństwo, gdy Cię nie ma w pobliżu, a jednocześnie stworzyć zaciszny azyl, gdy jesteś w domu.

Wybierz rozwiązanie, które zapewni Ci najlepsze warunki funkcjonowania

Dom to przestrzeń do życia. Zmienne warunki, odpowiadające porom roku, wymagają odpowiedniego podejścia, zarówno do wykorzystania możliwości, jakie dają oraz łagodzenia efektów, które zmniejszają komfort codziennego funkcjonowania.

Zewnętrzne okiennice z napędem, stresowane zdalnie pozwolą zachować harmonię światła i cieni, w zależności od pory dnia oraz Twoich własnych oczekiwań. Wykorzystując zintegrowany system mobilnego zarządzania oraz specjalny czujnik słoneczny, możesz będąc poza domem zadbać o wyższy komfort we wnętrzu, który odczujesz zaraz po powrocie. Również zimą, gdy tak ważna jest oszczędność i umiejętna regulacja ciepła w domu, technologia zdalnego otwierania i zamykania okiennic zewnętrznych z napędem, z pomocą smartfona lub tabletu, pozwoli Ci kontrolować warunki.

Okiennice ochronne, stanowiące zewnętrzne uzupełnienie aranżacji budynku, dzięki łatwemu systemowi montażu nie wymagają organizacji wielkiego remontu czy problematycznych zmian, mogących negatywnie wpłynąć na wygląd lub stan elewacji. Ich zintegrowanie z istniejącym już designem budynku nie wymaga specjalnych nakładów pracy. Zaprojektowane, by cieszyć funkcjonalnością i spełniać oczekiwania, pozwalają na wprowadzanie dobrych zmian niezależnie od tego, czy robisz do wykańczając nowy budynek, czy też modernizując stary, dopasowując do własnych, nieustannie ewoluujących potrzeb.

źródło: Somfy.pl – inteligentne domy

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *