10 grudnia, 2023
  • 10 grudnia, 2023
Prezenty dla szefa

5 pomysłów na prezent dla szefa

By on 8 listopada, 2018 0 2010 Views

Wybór prezentu dla szefa może stanowić nie lada wyzwanie i spędzać sen z oczu pracownikom. Jedni gustują w poważnych prezentach, drugich ucieszy zabawny drobiazg, który będzie designerską ozdobą pokoju. Poniżej proponujemy 5 niezawodnych, niepowtarzalnych i niekiedy zabawnych pomysłów na prezent dla szefa:

  1. Pendrive 3w1 – towarzysz każdej prezentacji, gadżet niezbędny w codziennej pracy. Łączy w sobie funkcje pendrive’a, długopisu i lasera.
  2. Medal „super szef” – zabawny gadżet, który sprawi radość każdemu kierownikowi. Można go zawiesić na ścianę, gdzie będzie stanowił fajną dekorację.
  3. Etui gentlemana – oryginalny prezent, idealnie nadaje się na tablet, notebooka i laptopa. Przydatny dla szefa, który ceni sobie dobry styl i lubi wyróżniać się z tłumu.
  4. Gra „rekiny biznesu” – świetna rozrywka i możliwość spędzenia wspólnie czasu po pracy dla szefa i jego pracowników. Ta gra pokaże, kto jest prawdziwym rekinem biznesu.
  5. Gadżety do drinków – są doskonałym prezentem dla szefa. Możemy tu wybierać spośród fantastycznych przedmiotów, takich jak kamienie Moai do drinków albo metalowych pocisków do drinków. Nie ma to jak odpoczynek po ciężkim dniu pracy ze szklanką zimnej whisky.

Odpowiednio dobranym prezentem dla szefa można podkreślić jego osobowość i dobry gust. Należy zwrócić szczególną uwagę, żeby wybrać coś unikatowego i dopasowanego do jego indywidualnego charakteru. Ofiarowując pomysłowy gadżet można wykazać się kreatywnością i oryginalnością oraz zwrócić na siebie uwagę i zyskać uznanie w oczach szefostwa.