Prezenty na parapetówę

Przeprowadzka do własnego mieszkania to specjalnego wydarzenie, które warto uczcić na specjalnej imprezie. Przygotowaliśmy kilka ciekawych upominków, które idealnie sprawdzą się na prezent na parapetówę.

Oznaczniki na szklanki – liście

Kolorowe oznaczniki na szklanki, bądź kieliszki przypadną do gustu każdemu. Dzięki nim już nikt już nie pomyli swojego drinka, ani nigdzie go nie zagubi. Dostępne są różne kolory – pomarańczowy, czerwony, jasny zielony, ciemny zielony, żółty, brązowy.

Foremka do lodu – zęby wampira

Prezent jest nie tylko praktyczny, ale także wygląda oryginalnie. Pomysł idealnie będzie pasował do tematycznej imprezy, a przede wszystkim urozmaici kolorowe drinki.

Nietypowe foremki do pieczenia

Niezwykłe foremki do pieczenia w nowej odsłonie. Zaskocz swoich znajomych podając im muffinki w filiżankach. Formy do ciasta są bardzo oryginalne i z pewnością zdobędą popularność na imprezie. Babeczki w takim wydaniu będą nie tylko idealnie spakowały, ale także forma podania na długo zostanie w pamięci gości.

Serwetki „Kocham wąsy”

Serwetki z pewnością są potrzebnym elementem na każdej imprezie, a te z napisem „kocham wąsy” będą wyjątkowo prezentowały się na parapetówce. Oryginalny i ciekawy prezent dla nowych lokatorów, który ładnie będzie komponować się z wystrojem mieszkania.

Otwieracz do butelek

Prezent, który znajdzie zastosowanie na każdej parapetówie. Otwieracz do butelek w Elvisem Presleyem z pewnością zaskoczy lokatorów i z pewności przypomni imprezy z czasów studenckich.