27 maja, 2024
  • 27 maja, 2024
  • Home
  • Zdrowie
  • Otarcia ud – popularny problem z prostym rozwiązaniem
bielizna na otarcia ud

Otarcia ud – popularny problem z prostym rozwiązaniem

By on 4 lipca, 2021 0 1065 Views

Najcieplejsza pora roku, jaką jest lato – zbliża się wielkimi krokami. Dla jednych jest to powód dla niekwestionowanej radości, dla drugich – szczególnie dla pań o krąglejszych kształtach – powód do zmartwień. Okazuje się, że wraz z nadejściem lata, jak bumerang powraca problem z otarciami na udach. Nic dziwnego, gdyż wysoka temperatura sprawia, że więcej się pocimy, a podczas chodzenia, skóra na udach ociera się o siebie, co może powodować bolesne rany. Wówczas panie mogą spotkać się z opinią, która każe im po prostu schudnąć. Nic bardziej mylnego, kobiece kształty to powód do dumy, a na ocierające się uda, jest wiele sposobów.

Seksowne opaski na uda

Jednym ze sposobów, które pomogą rozwiązać problem ocierających się ud, są materiałowe opaski. W dodatku, mogą one stanowić seksowne uzupełnienie bielizny. Tego typu opaski nakłada się na uda, a swoim wyglądem mogą przypominać zakończenie pończoch. Ich koszt jest niewielki, a skuteczność na tyle satysfakcjonująca, że wiele kobiet o pełnych udach, praktycznie zapomniało, że istnieje problem z ich ocieraniem się. Dodatkowo, seksowne opaski na uda mają jeszcze jedną zaletę. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach, co może stanowić świetną kompozycję z bielizną, wówczas nawet w intymnych sytuacjach panie unikną pytań, odnośnie dodatkowej warstwy na udach, gdyż całość będzie przypominała uzupełnienie seksownej bielizny.

Cienkie rajstopy bez nogawek

Jeśli należysz do dumnych posiadaczek kobiecych kształtów, na pewno wiesz, że problem ocierających się ud jest niezwykle kłopotliwy. Bielizna przeciw otarciom ud będzie tu wybawieniem, gdyż nieestetyczne, czerwone odparzenia, mogą być prawdziwym utrapieniem. Jednak z pomocą przychodzą cieniutkie rajstopy, bez nogawek. Wyglądem przypominają tradycyjne rajstopy, jednak ich długość kończy się w okolicy połowy uda. Oznacza to, że będą one skutecznie chronić wewnętrzną stronę twoich ud przed otarciami, a dodatkowo nie będą stanowiły grubej warstwy, która sprzyja poceniu się, szczególnie latem. Co więcej, odpowiednio dobrane skutecznie wymodelują nie tylko uda, ale także i pupę.

Dłuższa seksowna bielizna wyszczuplająca

Problem z otarciami ud letnią porą, skutecznie pomoże rozwiązać bielizna plus size. Okazuje się, że nie tylko zapobiegnie ona otarciom, ale także może seksownie wymodelować sylwetkę. Zwykle jest ona wykonana z przewiewnego materiału, więc panie nie muszą obawiać się o odparzenia od potu. Dodatkowo, bielizna wyszczuplająca rozpoczyna się już od linii pępka, a kończy w okolicy połowy uda. Oznacza to, że problem otarć zniknie, a sylwetka nabierze jeszcze seksowniejszych kształtów.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *